קרדיט ״יח״צ״
  • ה- Satellite Pro C40-Hעם מסך ״14 מספק ניידות אופטימלית לעובדים סטודנטים ותלמידים, במחיר השווה לכל כיס
  • ה- Satellite Pro C50-H עם מסך ה״15 שודרג בביצועיו ועמוס תכונות ידידותיות למשתמש
  • הלפטופים בקו החדש הם בעלי תגית המחיר הנמוכה ביותר בקו הניידים של dynabook

17 בנובמבר 2020. תל אביב. Dynabook Europe חושפת שתי תוספות לקו מחשבי ה- Satellite Pro – ה-14” C40-H משלב ניידות במחיר זמין ודגם ה-״15 – ה- C50-H עם מעבד חדש, מסך חדש ואופציות חדשות לזכרון ולאחסון. שני המחשבים תוכננו ויועדו שלא להכביד על כיסם של הרוכשים, אך יחד עם זאת לספק להם את הפתרונות המתקדמים ביותר לטובת עבודה או לימודים פרודוקטיביים. בשני המחשבים ישנם מעבדי הדור ה-10 של אינטל, זכרון DDR4 RAM של עד *16GB ואופציות אחסון SSD של עד 512GB.

 

תוכננו לחיים בתנועה

– ה- C40-Hשוקל סה"כ 1.55 ק״ג, ועוביו רק 18.9 מ״מ. קל לניידו וחיי הסוללה¹ מאפשרים עד 10 שעות של עבודה או לימודים בדרכים. המסכים מגיעים באופציית 14” LCD HD או FHD. המחשב השני, C50-H, בגודל של ״15.6, מפגין עד 9.5 שעות סוללה1, ובאופציות המסך כלול מסך 250 NIT FHD. שני המחשבים מצויידים במקלדת גדולה ומשטח מעקב TouchPad. בשני הדגמים יש אפשרות לשדרג ל- SecurePad עם קןרא טביעת אצבע.

קרדיט ״יח״צ״

למרות היותם של שני המחשבים ׳ידידותיים׳ לכיס, בשניהם לא התפשרו המעצבים על התכנון ושניהם משדרים עכשוויות. ברוח התקופה, משטחי המחשבים טופלו בחומר אנטי-בקטריאלי להגנה מפני חיידקים. בסקר2 שבוצע בנושא עלה כי המשתמשים יכולים להיות רגועים ב- 99.9%.

 

״אנו מודעים לכך שתקציבי ה-IT  מוגבלים כיום אבל יש עדיין לחץ על עובדים וסטודנטים להשאר פרודוקטיביים״, אמר  דמיאן ז'אום, נשיא  GmbHDynabook Europe. ״וזו הסיבה בדיוק מדוע השקנו את הקו החדש מוקדם השנה, כדי שנוכל להבטיח שלכולם תהיה גישה לטכנולוגיה לה הם זקוקים ובמחיר שפוי״.

קרדיט ״יח״צ״

 

 

קישוריות להתחברות

שני הלפטופים תוכננו עם מגוון כניסות. USB Type-C מספק פונקציות טעינה, קישוריות תצוגה ויכולות העברת נתונים באמצעות כניסה אחת, העוד שתי כניסות USB 3.0, כניסתHDMI  וכניסת Gigabit-LAN מספקות קישוריות נוספת. בנוסף, יש גם חריץ micro SD לאחסון נוסף. מעגן USB-C אופציונלי מאפשר חיבור בקליק אחד למגוון מוצרי קצה. שני המחשבים מצויידים ב- WiFi 802.11 AC ובקישוריות בלוטות׳.

 

המוכנות לשיחות וידאו, בין אם לעסקים ובין עם חברים למוסד האקדמי, מסתייעים במצלמת רשת HD, רמקולים סטריאופוניים ומיקרופון מובנה עם יכולות הסייען האישי Cortana. וכמובן, למשתמשים ניתנת אפשרות לחיבור אוזניות בבלוטות׳ או בשימוש ביציאת המיקרופון/אוזניות.

קרדיט ״יח״צ״

אבטחה ברמת המכשור

הגנה מפני תקיפות גורמים שליליים נעצרת במחשבי ה- C40-H וב- C50-H כבר ברמת המבנה הבסיס: שני המחשבים מצויידים ב- Trusted Platform Module (TPM) 2.0 כך שהנתונים מוצפנים על המחשבים. בנוסף, סיסמאות גישה מונעות גישה לא רצויה, בעוד אופציה של נעילת Kensington מסייעת במלחמה נגד גניבה פיזית וסוגר מכני למצלמה, מספקים שכבת הגנה נוספת.

 

שני המחשבים יהיו זמינים מדצמבר 2020, באמצעות חברת ׳מפעיל׳.

 

למידע נוסף: http://il.dynabook.com/he

 

* depending on the model (choice of 4GB / 8GB / 16 GB DDR4 3200 MHz)

¹ measured with Mobile Mark™ 2014. Mobile Mark is a trademark of Business Applications Performance Corporation

2 tested by Japanese Industrial Standards (Z 2801)

 

אודות Dynabook Inc.

Dynabook שפעלה בעבר תחת מותג Toshiba Client Solutions. Ltd, היא כיום חברה בבעלות מלאה של תאגיד Sharp. עם מעל ל-35 שנה של מצויינות הנדסית, Dynabook Inc ממשיכה כיום לספק ללקוחות מוצרים ופתרונות איכותיים ואמינים המאפשרים לשותפים העסקיים וללקוחות להשיג את מטרותיהם.

 

למידע נוסף: https://il.dynabook.com/he/generic/business-homepage/

 

למידע מקוון:

בקרו באתר dynabook.co.il  לקבלת מידע על המוצרים האחרונים של החברה, או בקרו בבלוג שלנו. כאלטרנטיבה, ניתן ליצור קשר עם החברה במגוון אתרי המדיה החברתית שלה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here