קרדיט: Cadence

קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) מכריזה על השקת Cerebrus Intelligent Chip Explorer, כלי חדש ומבוסס למידת מכונה (ML) לאוטומציה וסקלביליות של תכנון שבבים דיגיטליים, המאפשר ללקוחות לעמוד ביעילות רבה יותר ביעדים תובעניים של תכנון שבבים. השילוב של Cerberus עם Cadence RTL-to-signoff flow מאפשר למתכנני שבבים מתקדמים, צוותי CAD ומפתחי IP, לשפר את התפוקה ההנדסית עד פי 10 בהשוואה לגישה ידנית, וכן לשפר עד 20 אחוזים את ה-PPA (power, performance and area).

עם הוספת Cerberus לפורטפוליו המוצרים הדיגיטליים הנרחב שלה, קיידנס מציעה את המימוש הדיגיטלי המלא מבוסס ML המתקדם ביותר בתעשייה, החל בסינתזה, דרך יישום ו-signoff. הכלי החדש תומך בענן ומשתמש במשאבי מחשוב סקלביליים כדי לספק מענה מהיר לדרישות התכנון במגוון רחב של שווקים, הכוללים מחשוב צרכני, מחשוב בהיקף גדול, תקשורת 5G, אוטומוטיב ומובייל. 

Cerebrus מספק את היתרונות הבאים:

  • למידה באמצעות חיזוקים (Reinforcement ML): הכלי החדש מוצא במהירות פתרונות זרימה שמהנדסים אנושיים עשויים שלא לנסות או לחקור באופן טבעי, תוך שיפור ה-PPA והפרודוקטיביות.
  • שימוש חוזר במודלי ML: מאפשר ליישם אוטומטית את התכנונים הנלמדים ב-ML על תכנונים עתידיים, מה שמקצר את זמני ההגעה לתוצאות טובות יותר.
  • שיפור הפרודוקטיביות: מאפשר למהנדס יחיד לבצע אופטימיזציה של המימוש המלא של RTL ל- GDS באופן אוטומטי עבור בלוקים רבים במקביל, מה שמאפשר לצוותי תכנון שלמים להיות פרודוקטיביים יותר.
  • מחשוב מבוזר באופן מאסיבי: מאפשר חקר תכנון סקלבילי, מבוסס ענן או on-premises, למיטוב זרימה מהיר יותר.
  • ממשק קל לשימוש: "תא הטייס" העוצמתי של המשתמש מאפשר ניתוח תוצאות אינטראקטיבי ומעניק למנהלים גישה לתובנות בעלות ערך על מדדי התכנון.

ד"ר צ'ין-צ'י טנג, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל בקבוצת Digital & Signoff בקיידנס: "בעבר, לצוותי תכנון לא הייתה דרך אוטומטית לעשות שימוש-חוזר בידע מתכנונים היסטוריים, מה שהוביל לבזבוז זמן על לימוד ידני בכל פרויקט מחדש ואיבוד שולי רווח. השקת Cerebrus מסמנת מהפכה בתעשיית ה-EDA עם תכנון שבבים דיגיטלי מבוסס ML, כאשר צוותי ההנדסה מקבלים הזדמנות להשפיע יותר בארגונים שלהם הודות ליכולת החדשה להאיץ אוטומטית תהליכים ידניים. ככל שהתעשייה ממשיכה לעבור לצמתים מתקדמים וגודל התכנונים והמורכבות שלהם גדלה והולכת, Cerebrus מאפשר למתכננים להשיג יעדי PPA בצורה הרבה יותר יעילה".

למידע נוסף על Cerberus, בקרו באתר: www.cadence.com/go/cerebruspr.

Systems Cadence Design (קיידנס)

קיידנס היא החברה המרכזית והמובילה בעולם התכנון האלקטרוני, עם יותר משלושים שנות ניסיון ומומחיות בתחום התוכנה החישובית. החברה מסתמכת על אסטרטגיית תכנון המערכות החכמה שלה בכדי לספק תוכנה, חומרה ו- IP אשר הופכים רעיונות תכנון למציאות. לקוחות קיידנס הן החברות החדשניות ביותר בעולם, המספקות מוצרים אלקטרוניים יוצאי דופן, החל משבבים, דרך לוחות ועד מערכות, עבור יישומי השוק הדינאמיים ביותר, הכוללים מובייל, מוצרי צריכה, מחשוב היפר-סקייל, תקשורת, מחשוב ענן, 5G, מרכזי נתונים, רכב, תעופה וחלל, IoT, בריאות ותעשייה. על פי מגזין 'פורצ'ן', קיידנס הינה אחת ממאה החברות הטובות ביותר לעובדים בה, זו שנה שביעית ברציפות. למידע נוסף באתר www.cadence.com

בישראל פועלת קיידנס בשני אתרי פיתוח ומכירות, בחיפה ובפתח תקווה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here