צילום מסך באדיבות ״זום״

להערכת החברה המפתחת, Otter.ai, השירות יסייע לא רק לבעלי המוגבלויות, אלא גם יקל על עובדים שאנגלית אינה שפת האם שלהם, עובדים מרחוק שחווים מדי פעם ׳ירידה בקשב׳ ועל תלמידים וסטודנטים שיוכלו לבדוק ולאמת נתונים ולחזור לשיחות שניהלו

במסגרת הרצון של חברת זום לאפשר נגישות לעבודה מרחוק לכל עובד ועובד, בלי קשר למיקומו, תפקידו, או מוגבלות פיזית כלשהי, הוכנסו בחודשים האחרונים לפלטפורמת שיחות הווידאו הפופולרית, חידושים רבים. אחד האחרונים ואולי אחד הבולטים שבהם, הוא שילוב כתוביות בזמן אמת במהלך שיחת הווידאו. השירות זמין לכל באמצעות המפתחת, חברת Otter.ai המתמחה בתחום ה-Speech-to-Text.

להערכת החברה השירות יסייע לא רק לבעלי המוגבלויות, אלא גם יקל על עובדים שאנגלית אינה שפת האם שלהם, על עובדים מרחוק שחווים מדי פעם ׳ירידה בקשב׳ במהלך שיחות עבודה ארוכות ומתישות ועל תלמידים וסטודנטים שיוכלו לבדוק ולאמת בכתובים עובדות ונתונים שנמסרו במהלך הלימודים השוטפים.

בשלב זה השירות תומך בכתוביות באנגלית בלבד, אך החברה המפתחת טוענת כי הוא מסוגל להבחין בין הגיות שונות של האנגלית המדוברת, כולל פענוח של אנגלית בריטית, אנגלית במבטא דרום אמריקני, אנגלית במבטא סיני, סקוטי ומגוון מבטאים אירופיים. בסיום השיחה ניתן אף להדפיס או לשמור תעתיק מלא של השיחה לטובת תיעוד. האלגוריתם החכם של Otter.ai מאפשר להבחין בין קולות הדוברים ולכלול את שמם בתעתיק הכתוב ולדברי החברה, הוא גם ממשיך ללמוד מילים חדשות כל הזמן לטובת שיפור הדיוק.

 

שירות הכתוביות ה׳חיות׳ זמין לכל לקוחות Otter.ai הנמצאים במסגרת מסלול ה״עסקים״ המצויידים ב-Zoom Pro.

הנחיות להפעלת השירות:

https://blog.otter.ai/zoom-captions/

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here