קרדיט צילום: יח"צ

בין ההשקות הבולטות של 2020: זירת אירועים וירטואלית, Zoom Apps, סדרת מסכי ׳זום לבית׳,  ותגבור משמעותי של השמירה על הפרטיות והאבטחה של פגישות הזום

————————–

בפוסט שהעלה אריק יואן, מודה מייסד ומנכ״ל זום  למשתמשי זום ב-243 מדינות וטריטוריות ברחבי העולם, על תמיכתם והאמון שנתנו לאורך השנה המאתגרת בפלטפורמת פגישות הווידאו, לטובת ניהול הקשרים האישיים והמקצועיים שלהם, עם שותפים לעבודה, בני משפחה, חברים וחברים לכיתה. ״תודה שהכנסתם אותנו אליכם הביתה, לבתי החולים, למשרדים ולבתי הספר״, אומר יואן. ״תודה שנתתם לנו לקחת חלק בימי ההולדת שלכם, בחתונות שלכם, בארוחות החג ובטקסי הסיום. תודה שהכנסתם אותנו לחייכם״.

יואן אומר כי חלק גדול מפעילות החברה במהלך 2020 נולד בעקבות פידבקים שוטפים שהגיעו מהלקוחות וכי זה מה שאפשר לחברה להפוך לארגון טוב יותר וחזק יותר. ״אנו גאים בכך שאפשרנו לכה הרבה אנשים להמשיך ולהפעיל וירטואלית את העסקים שלהם, לתלמידים להמשיך ללמוד גם כשבתי הספר היו סגורים, לקבל טיפול באמצעות טלה-רפואה, להתחתן ולהישאר בקשר עם חברים ומשפחה״.

יואן ציין כי השנה השיקה החברה מעל 400 שירותים ותכונות חדשות שעונים על צרכי המשתמשים, בינהם: Zoom Apps – שמשלבים את האפליקציות השוות ביותר בתוך חוויית הזום, סדרת מסכי ה-Zoom for Home שמאפשרים להמשיך לעבוד מהבית בקלות ובנוחות ו- OnZoom, זירת אירועים וירטואלית שמאפשרת לכל אחד לפרסם בה את מרכולתו. יואן ציין במיוחד את הדגש הרב שהושם במהלך השנה בשמירה על הפרטיות והאבטחה של הפלטפורמה, עם השקת Zoom 5.0 שהביאה לפגישות הצפנת 256-bit AES-GCM ושורה ארוכה של אמצעי אבטחה חדשים ואת השקת האבטחה מקצה לקצה. ״ככל שהשימוש הגלובלי שלה קפץ המהירות כך גם השקענו יותר ויוצר מאמצים הנדסיים להעלות את רף האבטחה בשיחות. השמירה על אבטחת ופרטיות המשתמשים שלנו היא בראש סדר העדיפויות שלנו ואנו מתחייבים להמשיך ולשמור על שקיפות המדיניות והפעילות שלנו בנושא״.

לסיכום השנה שהייתה שחררה זום גם סרטון קצר:

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here