זמן פנוי בישיבת הצוות הווירטואלית? ההרצאה משעממת? נגמרו הסיפורים שאפשר לספר בדייט הווירטואלי הראשון? הנה 5 משחקים שכל אחד ואחת יוכלו ליהנות מהם בפגישת הזום הבאה

למרות ששיחות בווידאו יכולות להיות דרך מצוינת להכיר אנשים חדשים, או לבלות זמן איכות עם אנשים אהובים, מפגשים וירטואליים יכולים להרגיש לפעמים קצת שגרתיים. כדי להילחם בתחושה ולפלפל את הפגישה הווירטואלית הבאה, משתמשים יכולים לשדרג את החוויה כך שתכלול יותר אלמנטים מהנים – ואין דרך טובה יותר לעשות את זה ממשחקים. כיוון שגם אנשים שפחות מתמצאים בטכנולוגיה ירצו להשתתף, כדאי להתמקד במשחקים שכל אחד יוכל לשחק בלי בעיה. 

הנה חמישה רעיונות שלא יאכזבו אף משתתף:

 • קצת חוש הומור: Cards Against Humanity

משחק פשוט – אבל בהחלט משעשע. המהות של המשחק הידוע כמשחק מסיבות ל"אנשים נוראיים", היא ששחקן אחד שואל שאלה מתוך כרטיס שחור וכל השאר בוחרים את התשובה מכרטיס לבן, מהאפשרויות שבידם, שלדעתם הוא הכי מצחיק (או בדרך כלל, הכי לא ׳פוליטיקלי קורקט׳). המשחק מהנה ביותר עם 6 עד 8 שחקנים ולכן הוא המתאים ביותר למפגשי שבירת קרח בעבודה. אף שחלק מחפיסות הקלפים עשויות להיות קצת שערורייתיות עם תוכן למבוגרים בלבד – ואולי כדאי לשמור אותן לפגישה של משקה וירטואלי בערב שישי עם החברים – אפשר לבחור חבילות קצת פחות קיצוניות שנועדו למשפחות.

 • להתגנב מאחורי הגב: Among Us

מכיוון שהמשחק הווירטואלי הזה ארוך יותר, עדיף לשחק אותו בלילה, או כשכולם יותר פנויים. משחק מרובה משתתפים זה מתרחש במעין תחנת חלל שבה השחקנים לוקחים אחד משני תפקידים – הרוב יהיו חברי צוות ומספר שנקבע מראש יהיו מתחזים. מטרת חברי הצוות האלה היא לזהות את המתחזים, לחסל אותם ולהשלים המשימות המפוזרות במפה. בינתיים, על המתחזים להרוג את חברי הצוות בחשאי לפני שהם מבצעים את כל משימותיהם. התכוננו לצעוק על החברים שלכם כשהם דוקרים אתכם בגב!

 

 • גם למאותגרים אומנותית: Skribbl.io

משחק הניחושים בתמונות של Skribbl.io הוא פשוט וכיפי – קבלו קישור, בחרו שם, בחרו את נקודת המבט של הדמות שלכם ומשחקי הניחושים מתחילים! בהתאם למי שמתחיל לצייר ראשון, שאר המשתתפים נדרשים לנחש את האובייקט באמצעות תיבת הצ'אט המסופקת. נקודות יינתנו לאדם המהיר ביותר לתת את התשובה הנכונה.

 

 • להרגיש חכמים: Spyfall

משחק ניחוש קלאסי בפורמט פשוט הדורש שימוש בכוח המוח כדי למצוא את הפושע. השחקנים הם מרגל, בלש FBI וצוות FBI. המרגל צריך לנחש את הלוקיישן שבו מתרחש הסבב של המשחק. טיפ מצוין הוא להסיק מסקנות משאלות ותשובות של אנשים אחרים. השחקנים האחרים צריכים לנחש מיהו המרגל. 

 

 • להכיר קצת יותר מקרוב: Psych

כיף אמיתי לשחק את המשחק הזה עם קבוצת חברים. כל שחקן ממציא תשובות מזויפות לשאלות טריוויה אמיתיות ושאר השחקנים צריכים למצוא את התשובה האמיתית. זהו אכן משחק אינטלקטואלי לבדיקת הידע שלכם בנוגע לשאלות ידע כללי.

כדי להתארגן למשחק המותאם לאינטגרציה עם זום בפגישת הזום הבאה שלכם, כל מה שתצטרכו לעשות זה:

1. היכנסו לזום

 1. היכנסו ל- Zoom App Marketplace
 2. בצד שמאל תראה רשימה של קטגוריות אפליקציות. כאן יש לפתוח את גלריית המשחקים, או, 

לחלופין, להשתמש בתיבת החיפוש כדי להזין את שמות המשחקים המוזכרים ברשימה למעלה

 1. התקינו את המשחק
 2. התחילו פגישת זום כרגיל
 3. לחצו על Zoom Apps בתחתית חלון הפגישה כדי להפעיל את המשחק
 4. לאחר שהמארח הגדיר את אפשרויות המשחק (אם הן קיימות) והגדיר את המשחק, השחקנים יועברו לחדר שבו הם יכולים לשחק

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here