גרביים לעובדים
קרדיט PIXABAY

העובדים שלכם לא יצפו לזה, כמובן, אז למה לא להפתיע אותם במתנה שתתווסף למתנה הרגילה שלהם לחג? או ביום חברה וביום כיף? גרביים לעובדים שנושאים את לוגו החברה או כל רעיון אחר שאתם יכולים לחשוב עליו הם מתנה נהדרת שיש בה הרבה הומור, הרבה יצירתיות וגם אמירה ברורה – אנחנו חושבים עליכם אישית, רוצים שיהיה לכם משהו נחמד נוסף למתנה הרגילה שכולם מקבלים בחג, ולנו אכפת גם ממצב הרוח שלכם. אין עובד שלא יחייך וזאת המטרה של חברת סלאקס כשהיא מציעה לכם למתג גרביים לעובדים או להדפיס עליהם משהו נחמד כמו הפנים שלהם, כשאתם רוצים להעניק להם מתנה ייחודית ביום ההולדת. אפשר להדפיס הכל מכל ובסלאקס פתוחים לרעיונות ולעיצובים שלכם, כפי שתרצו.

מה מציעים לכם בסלאקס?

סלאקס הוקמה כדי לתת מענה לחיפוש האינסופי אחר מתנות ופריטים שכדאי למתג בחברות שלא מתפשרות על איכות ומחפשות יצירתיות משולבת בהומור. סלאקס מציעה הדפסות איכותיות מאוד ברזולוציה מדויקת ובאמצעות צבעים מעולים עם פיגמנטים שעומדים בכל התקנים, מה שהופך כל פריט שתדפיסו לפריט מתנה מכובד שתוכלו לתת בכל הזדמנות. ההדפסות יכולות להיות הלוגו שלכם, הסלוגן שלכם, משפטים שונים שנאמרים בחברה ומשמשים לכם מוטו, או תמונות של אנשים ועובדים שאתם רוצים להנציח בצורה הומוריסטית. אם נהוג אצלכם להיות נחמדים ביום ההולדת מספיק כדי לתת מתנה אישית, זאת בוודאי התוספת הקטנה והמשעשעת שכל עובד יחייך כשהוא יקבל אותה. המטרה היא לגרום לאנשים לחייך ולחשוב על מי שנתן להם את המתנה כמי שהשקיע בהם מחשבה מקורית, וזה בדיוק מה שיפה בזה.

יפה לראות גרביים ממותגים

לא חשבתם על זה בוודאי שבתוך כל מוצרי הקד"מ יש כמה מוצרים שהם ללא ספק ייחודיים. אנחנו לא מכירים הרבה חברות שחשבו ברזולוציה כזאת יצירתית על גרביים לעובדים שעליהן ידפיסו כל מיני רעיונות מעניינים. זה יותר מאשר לוגו החברה. זה יכול להיות כל דבר שיעניין אתכם ושקשור לחברה, כמו תצלום של המנה הכי אהובה, המקום שבו כולם אוהבים לשבת, כל בדיחה פרטית שאתם מספרים במסדרונות ואתם תחייכו בכל פעם שתגרבו את הגרביים ותיזכרו בזה. אנחנו כאן כדי לזרום גם עם הרעיונות שלכם משום שחברת סלאקס רוצה לעזור לכם למצוא את הרעיון הטוב ביותר לתת לעובדים שלכם מתנה שגם ישמחו לקבל אותה. זה נכון גם לגבי מוצרים לעובדים שמקבלים את זה ביום חברה או בכל הזדמנות אחרת, ונהנים מגרביים מצחיקות שניתנות בחיבה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here