Credit: GoStork

הפלטפורמה מציעה מאגרי מידע מקיפים של סוכנויות פונדקאות, מרפאות פוריות ותורמות ביציות/זרע מסוכנויות שונות ופועלת באמצעות תוכנה ייחודית. סבב גיוס ההון (SEED) הראשון עם $760 אלף דולר. 

 GoStork, פלטפורמה המאפשרת ניווט קל והשוואת מחירים בין סוכנויות פונדקאות שונות בשקיפות מלאה מודיעה כי סיימה את סבב גיוס ההון (SEED) הראשון שלה עם $760 אלף. הפלטפורמה מאפשרת לכל משתמש לבצע קבלת החלטות בצורה מהירה ומושכלת באמצעות כלי השוואה מהפכני המאפשר לקיים סקירה מלאה של השירות המבוקש, ללא עלות שימוש. האתר מציע שירות בלעדי הכולל את כל המידע הנדרש בהליכי טיפולי הפוריות השונים, מתחילת ההליך ועד סופו. באמצעות האתר, ניתן לפשט את תהליך בחירת הספקים ולהוזיל את העלויות הכרוכות בתהליך.

סבב גיוס ההון הראשון הושלם על ידי מומחי תעשיית הפוריות ומומחי טכנולוגיה. הסכום שגויס, ישמש לבנייה ולגיוון שוק הספקים של GoStork, הגדלת כמות המשתמשים בפלטפורמה והעסקת צוותי ייעוץ שיעזרו להנחות את ההורים העתידיים לקבל החלטות מושכלות יותר.

החל מיוני 2020, שלב ההשקה הראשון של הפלטפורמה, הוצע באתר שירות בנושאי סוכנויות פונדקאות מ-50 סוכנויות שונות ברחבי ארה"ב והעולם. האתר פועל בשיתוף עם למעלה מ-10,000 תורמות ביצית, ומאפשר לבחור את התורמת בהתאם למגוון רחב של פרמטרים כגון: דת, מוצא, גובה, צבע שיער, צבע עיניים ועוד וכן את בחירת הסוכנות המתאימה למציאת פונדקאית. הסינון הראשוני באתר מאפשר השוואת מחירים בין הסוכנויות השונות תוך חישוב כלל העלויות הכרוכות ופועל בשקיפות מלאה. מרגע בחירת השירות המבוקש, נפתחת האופציה לחיבור אוטומטי עם הסוכנויות לתיאום פגישה והמשך ההליך.

במהלך חודש אפריל הקרוב, עתידה להתרחב הפלטפורמה ולהציע שירותים נוספים בתחומי מרפאות פוריות וסוכנויות לתרומת זרע. המטרה היא שכלל המידע הרלוונטי בנושא, לרבות העלויות הקשורות בספקים השונים, עובר אל הלקוח בצורה מרוכזת, ברורה ופשוטה. מכיוון שכלל הפרטים זמינים ומוצגים בפלטפורמה אחת, הורים לעתיד יכולים לחסוך זמן ולהגיע בדיוק לתוצאה הרצויה.

ערן אמיר, מייסד ומנכ"ל GoStork מסר: "הרעיון להקים אתר אחד שמאגד תחתיו את כל נושא הפוריות עלה לאחר שהחלטתי להרחיב את משפחתי בתהליך פונדקאות. הליך חיפוש המידע באינטרנט היה משימה ממושכת, מורכבת ומתסכלת. נאלצתי לדפדף מאתר לאתר בניסיון לחקור את התהליך. ביקרתי באתרים המוקדשים לכל הספקים בנושאי פריון והוצפתי בהרבה מאוד מידע מבלבל ולא ממוקד. במקרים רבים האתרים אף פעלו שלא בשקיפות מלאה ובגילוי נאות, כך שמידע חיוני כגון עלויות, היה חסר לעתים קרובות". עוד הוסיף אמיר: "גם אחרי שאספתי את כל המידע, היה לי קשה להשוות בין הצעות דומות, שניתנו על ידי סוכנויות ומרפאות שונות. ידעתי שחייבת להיות דרך וטובה יותר.  הרקע הטכנולוגי שצברתי לאורך השנים יחד עם המידע הרב שלמדתי על תחום הפוריות, הביא אותי להחלטה להקים את GoStork ולאפשר לכל מי שרוצה להקים משפחה, למצוא הכל במקום אחד שבו קיים כל המידע ובשקיפות מלאה ולאפשר הרשמה ללא תשלום כך שכל המידע למעשה נגיש לכולם. בכוונתי לשים את צרכי ההורים בראש ובראשונה. לכן הם לא יצטרכו לשלם על השימוש ב-GoStork. מטרתנו היא ליצור שקיפות ולעזור להם לנווט בתוך התהליך בקלות ובשלוות נפש, לאפשר להם לקבל החלטות חכמות ולהתקדם בבטחה".

  GoStork

הפלטפורמה הוקמה ביוני 2020 והינה הפלטפורמה הראשונה המסייעת להורים לעתיד למצוא, להשוות וליצור קשר עם סוכנויות פונדקאיות, קליניקות של הפריות מבחנה, תורמות ביציות ותרומות זרע מסוכנויות שונות. האתר, שמטרתו לפשט את תהליך בחירת ספקים אלה, מציע מאגר נתונים מקיף ושקיפות מלאה כולל עלויות במקום אחד. ההרשמה לאתר הינה ללא תשלום.

Credit: GoStork

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here