קרדיט - freepik

אם אתם בעלים של עסק, בין אם שמדובר בעסק קטן, בינוני או בחברה גדולה, הרי ששמירה על המידע והנתונים של בית העסק שלכם הינה חשובה למדי. כפי שחשוב לדאוג לתחזוקה נאותה של מערכת המחשבים בחברה או בעסק שלכם וכן לשרותי המחשוב השונים שלכם, כך חשוב, באותה המידה, ואף יותר לדאוג לאבטחת המידע של בית העסק. כיום, רובם של העסקים והחברות, אמנם מנהלים רשומות שהינן דיגיטליות, אולם, בכל זאת, ישנם מצבים ומקרים רבים של איבוד נתונים שעלול להוביל לאובדן של כספים, לחשיפת מידע עסקי ואישי רגיש ולהפסד עסקי. הפתרון היעיל ביותר למצב של אובדן מידע ונתונים חיוניים הינו שילוב של מחשוב ענן בעסק שלכם. מערכת מחשוב ענן לעסקים מספקת יתרונות רבים בדגש על אבטחת מידע ונתונים, גיבוי קבצים, חיסכון בעלויות תחזוקה ועוד.

אילו שירותים כלולים במחשוב ענן וכיצד הם ישפרו את העסק שלכם?

הגנה מפני איום כופר – פריצה למחשב האישי שלכם או למחשבי החברה ודרישת כופר מהווה, כיום, איום שכיח למדי, בעיקר על עסקים קטנים אך גם על חברות גדולות ומובילות. איום כופר כולל החדרה של תוכנה זדונית למחשב בית העסק שלכם  שמצפנת את הקבצים השונים שמאוחסנים במערכת ולמעשה היא \"שואבת\" ומעבירה אותם לתוקף בהתאם לבקשת הכופר. במידה ויש ברשותכם גיבוי מידע ונתונים בענן, הרי שכל שיהיה עליכם לעשות הוא הסרת כל הקבצים הנגועים ושחזור הנתונים והמידע שנעלמו ואבדו משירותי הגיבוי.

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וביצוע פעולות במהירות – כאשר מדובר בחברות ובעסקים גדולים ומובילים, הרי שברוב המקרים, קיימים שרתי גיבוי שהינם ייעודיים ומותאמים לאחסון של כל הנתונים שעלות התחזוקה שלהם הינה גבוהה. כאשר מדובר בעסקים קטנים שלא יכולים לעמוד בעלויות התחזוקה הגבוהות, הרי ששירותי מחשוב ענן בדגש על גיבוי בענן מהווים את הפתרון האיכותי, היעיל והמשתלם ביותר שיש כיום. היתרון המשמעותי והחשוב ביותר כאשר מדובר בשירותי מחשוב וגיבוי בענן לעסקים הינו שאתם בתור בעלי עסק לא תידרשו לדאוג כלל לנושא התחזוקה ולאבטחת הנתונים וזאת משום שמדובר באחריות של החברה המקצועית שמספקת לכם את השירות. צוות המומחים שיילווה אתכם, יטמיע את המערכת במחשבי העסק שלכם, ידריך אתכם כיצד לתפעל את המערכת בצורה המיטבית וידאג לכל נושא אבטחת, שמירת וגיבוי הנתונים והמידע.

עלות מול תועלת – יתרון חשוב וחיוני נוסף לכל עסק ששירותי מחשוב בענן מעניקים הוא חיסכון בעליות התחזוקה, מה משפר ומעלה את היחס של עלות מול עלות ובהתאם גם את הרווחיות. התחזוקה של שרתים מקומיים הינה יקרה למדי ועולה אלפי שקלים ומשום כך, בחירה בשירותי מחשוב ענן לעסק שלכם תאפשר להפחית עלויות באופן משמעותי, ליצור רווחיות וצמיחה ולהשקיע את הכספים שחסכתם בעסק שלכם.

לסיכום, נוכח איומי הסייבר הרבים והמגוונים על עסקים, שימוש בשירותי מחשוב וגיבוי בענן לעסקים הפך לחשוב במיוחד ואף לקריטי במקרים מסוימים. באמצעות שירות מחשוב בענן תוכלו כבעלי עסק לשמור את כל המידע והנתונים העסקיים שלכם בשרת ענן מאובטח היטב, כך שתוכלו לשחזרם במידת הצורך. הטמעה ושימוש במערכת מחשוב בענן המותאמת באופן מדויק וספציפי לעסק שלכם מספקת יתרונות רבים בדגש על אבטחת נתונים אפקטיבית, נוחות תפעול וחיסכון בעלויות התחזוקה.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here