3 שדרוגים חשובים לחלון הבית שלך

אנחנו תמיד מעדיפים תאורה טבעית, והתריסים מאפשרים לנו לבחור בה מתי שרק נרצה. מנגד, כשהשמש חזקה ואנחנו רוצים לשלוט בתאורה שנכנסת פנימה, הם עוזרים לנו להשיג הרבה יותר צל. אז תפקיד התריסים ממש לא מוטל בספק, אבל כדי ליהנות מהיתרונות הרבים שלהם יש כמה שדרוגים שיאפשרו לנו לשלוט בהם קצת יותר. מסגירת התריס החשמלי גם בשבת ועד לשמירה על תקינות התריסים, הנה שלוש דרכים מצוינות להשיג את כל מה שאתם צריכים מהחלון שלכם.

סוגרים את התריס – גם בשבת

שומרי השבת והמסורת מכירים היטב את הדילמה הזו. מצד אחד, תריס חשמלי הוא פתרון פשוט ונוח, וגם אסתטי במיוחד. בשנים האחרונות הוא נפוץ מאוד ויש המון סיבות טובות לכך. מצד שני, כשמגיעה השבת מגיעים הלבטים: האם להשאיר את התריס פתוח לאורך סוף השבוע, למרות החשש מפריצות – או שמא לסגור אותו ולוותר על התאורה הטבעית? שעון שבת לתריס חשמלי הוא האפשרות השלישית והטובה מכולן, זו שמאפשרת לכם להגדיר מתי התריס ייפתח וייסגר, וגם האם ייפתח במלואו או באופן חלקי בלבד. זהו אחד המוצרים הייחודיים של פלמט, המציעה מבחר אדיר של פתרונות הן לשוק הפרטי והן לשוק העסקי.

לשלוט בתריס גם מהטלפון

לצד השליטה בתריסים במהלך השבת, הייתם בוודאי שמחים לשלוט בהם בכל יום ובכל שעה, ורצוי גם בלי לקום מהספה. התקנת מנוע לתריס חשמלי מתירה לכם להישען לאחור, להגדיר מתי התריס ייפתח או ייסגר, לבצע את הפעולות הללו בעצמכם דרך אפליקציה בטלפון החכם וגם להתקין אותו לגמרי לבד. חוץ מזה תהיה לכם יכולת לדעת מה מצב התריס מכל מקום שבו תהיו, גם אם אתם שרועים על החוף בתאילנד או עסוקים בשופינג במנהטן. זו דרך מצוינת לוודא שגם בזמן החופשה הבית סגור ומוגן.

תקינות התריסים שלכם

פתיחת התריסים נשמעת כמו משימה פשוטה וברורה מאיליה, ועל פניו זה אכן המצב. אלא שבין התריסים למסגרת האלומיניום ניצבים שלות לתריסים, אלה שאחראיים לתפקוד התקין שלהם. כשתופסן הפלסטיק הזה תקול, השליטה שלכם בתריס נפגעת, וזה בדיוק הזמן להחליף אותו בתופסן חדש – איכותי ועמיד יותר. המוצרים האיכותיים של פלמט מספקים ראש שקט לאורך זמן בזכות ההקפדה על ייצור איכותי ועל פריטים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. תוכלו גם להתאים את המוצרים הנכונים לצרכי הבית או העסק שלכם, כמובן. כדי לעשות את זה כבר עכשיו אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון 054-4944512.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here