קרדיט: Epson

מדפסת הזרקת הדיו ישירות על בד, ה-Epson SureColor SC-F2200 הקומפקטית במיוחד, זכתה בפרס בתחרות ה- Good Design על היותה ״מוצר המועיל ומעשיר את חייהם של אנשים ושל החברה בכלל״. התחרות שנערכה זו השנה ה-73 נחשבת לתחרות המובילה בעולם המוקדשת לעיצוב עכשווי וחדשנות.

צוות השופטים שבחן מקרוב את ה-SC-F2200 שמדפיסה ישירות על חולצות טריקו ובגדים אחרים, ציין כי היא מפגינה "ביצועים, קלות שימוש, אמינות ותוצאות מרשימות המראים על חשיבה לעומק של צרכי המשתמשים". לדברי השופטים, העיצוב הכולל מבטא זהות מותגית ששורשיה בשימושיות ובטכנולוגיה המתקדמת של החברה.

לדברי דניאל בן מויאל, מנהל הפיתוח העסקי ב-Epson ישראל, ה- SC-F2200 משלבת פלטפורמת ייצור "מוכחת" עם רכיבים משודרגים, ארגונומיה משופרת ודיו חדש. ״המדפסת משלבת ראש הדפסה PrecisionCore גדול ב-33% לביצועים מהירים יותר. היא מסופקת יחד עם תוכנת Garment Creator 2 משודרגת המציעה פונקציונליות נוספת למשתמשים ומאפשרת גם פלט יעיל יותר עם פרטי הדמיה עדינים יותר״. לדבריו, הדגם החדש שמשתמש בדיו משודרג, תוכנן לתמוך במגוון רחב יותר של בדים והוא משלב
מספר תכונות להפחתת בזבוז והוצאות. ״המדפסת משתמשת במכלי דיו של 800 מ"ל שגדולות ב-33% מדגמים קודמים ומשלבת "הרבה פחות" פלסטיק מהמחסניות ששימשו את הדגם הקודם. המדפסת גם כוללת מאוורר לפעולה שקטה יותר ללא צורך בהחלפת מסנן קבועה.

 

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here