לייזר טאג

החופש הגדול הגיע ואיתו השעמום של הילדים? מחפשים אחר הפעלה מעניינת להעביר יחד עם ילדכם באחד מימי החופש או החג? מעוניינים בהפעלה אטרקטיבית ומקורית ליום ההולדת של ילדכם האהוב? לכל הדברים האלו יש תשובה אחת – והיא משחק הלייזר טאג!

אם ילדכם אוהב אטרקציות מלאות אתגר ואקשן, ורוצה לחלוק את הכיף עם חבריו – אין ספק כי מדובר בהפעלה הטובה ביותר שהוא יוכל לבקש. זוהי גם הזדמנות נהדרת עבורכם ההורים לנתק לכמה זמן את ילדכם ממסכי הטלפון, מחשב או טאבלט ולהעניק לילדים הזדמנות להוציא את האנרגיות שלהם במשחק הרפתקאות עם המון אדרנלין.

מהו לייזר טאג

נתחיל קודם עם רקע קצר אודות משחק לייזר טאג. מדובר במשחק הרפתקאות המדמה משחק לחימה של ממש, עם כל התפאורה והציוד הנדרש לכך. ממש כמו שילדכם אוהבים לשחק משחקי לחימה באפליקציות השונות או משחקי טלוויזיה, כך הם יוכלו לחוות את משחק הלוחמה באופן מציאותי כשהם לוקחים בו חלק פעיל.

הלייזר טאג הינו מתחם גדול ומאובזר בו כל השחקנים מקבלים רובים מתקדמים הפועלים על קרני אינפרא אדום, שהם למעשה נראים כמו קרני לייזר שכמובן אינם מזיקים ואינם כואבים כלל. נוסף על כך, כל שחקן מקבל אפוד מיוחד אותו עליו ללבוש במהלך המשחק, מכיוון אפוד זה משמש לזיהוי פגיעות על ידי השחקנים האחרים וכך לקביעת הפסילה או הניצחון של השחקן במשחק.

המשחק מתבצע במקום מצויד עם תפאורה מושקעת המדמה שדה קרב, כך שכל השחקנים נכנסים לאווירה מרגע שהם מגיעים אל המתחם. ישנם מתחמים המאפשרים משחק בשטח פתוח, וישנם מתחמים סגורים ומקורים עם אפקט אפלולי וחשוך, כך שמדובר בדרגה נוספת ומאתגרת יותר של המשחק בו החשקנים יכולים להשתתף ולהילחם אחד בשני.

למי הפעילות מתאימה

משחק לייזר טאג מותאם לכולם! ילדים, צעירים וגם מבוגרים. מכיוון שמדובר במשחק הרפתקאות המשלב משחק לחימה בטיחותי ומהנה, כל אחד שאוהב אקשן יכול לקחת חלק במשחק וליהנות מחוויה בלתי נשכחת.

המשחק מתאים במיוחד לקבוצה של ילדים שמחפשים אחר פעילות מהנה לשעות הפנאי, וגם למסיבות ימי הולדת בהם ילד המסיבה וכל חבריו יכולים לשחק אחד עם השני ולהעביר כמה שעות של כיף והנאה. מכיוון שמדובר בפעילות המשלבת משחק לחימה ותחרות, זוהי פעילות מצוינת עבור ילדים או משפחות הרוצות לערוך פעילות מגבשת וספורטיבית יחד, וכך להתקרב יותר אחד לשני תוך חוויה משותפת ואיכותית של עבודת צוות ושיתוף פעולה.

כיצד תבחרו מקום מומלץ למשחק

כדי שהמשחק של הלייזר טאג יהיה איכותי ומהנה כמה שיותר עבור השחקנים המשתתפים בו, חשוב לבחור את המקום הטוב ביותר בו הילדים יוכלו לשחק עם חבריהם, או לחגוג בו את יום ההולדת באווירה כיפית ומהנה במיוחד. מומלץ לבחור מתחם לייזר טאג על פי המלצות הקיימת ברשת, כך שעל פי חוות דעת חיוביות של שחקנים אחרים שעברו חוויה חיובית וטובה תוכלו להיות בטוחים כי בחרתם במקום השווה ביותר לפעילות.

 

עוד הפעלות ורעיונות לאירועים תמצאו בפורטל קרמל.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here