קרדיט צילום: אפסון

Epson פירסמה את דוח 'הבחירה הירוקה' הסוקר את פעילות החברה בתחומי ה״קיימות״ בשנת 2020 ברחבי אזור EMEA, הכולל גם את ישראל. הדו״ח בן 48 העמודים מספק פרטים מקיפים על מגוון פעילויות האחריות הסביבתית שבוצעו על ידי החברה, בהתאם ליעדי הפיתוח בר-קיימא של האו"ם ואמנת המסגרת של האו"ם בנושא שינויי אקלים UNFCCC)).

נקודות השיא המשמעותיות של הדו"ח:

  • EcoVadis, מחברות המחקר המובילות בעולם בתחומי הקיימות, העניקה מדליית זהב ואות הצטיינות ברמת ״פלטינה״, לחברת Epson, על פועלה בשנת 2020 בנושאים הקשורים באחריות חברתית ושמירה על הסביבה. התואר ממצב את החברה באחוזון העליון של חברות הטכנולוגיה השומרות על הסביבה.
  • פליטת הגז הירוק לעובד פחתה ב 8.56%.
  • פליטת היקף התרכובות 1 ו- 2 הצטמצמה ב- 18% (שווה ערך ל 485,753 טון CO2).
  • Epson מיחזרה 23,700 טון חומר, כולל סוללות, נייר, עץ, פלסטיק וציוד חשמל ופסולת.
  • Epson משתמשת כעת באנרגיה מתחדשת של 100% בכל הבניינים שבבעלותה.
  • Epson חסכה פוטנציאל של 1.1 מיליון טון של חומרים מתכלים מבוססי פלסטיק באמצעות מכירה של למעלה מ- 50 מיליון מדפסות EcoTank הנטולות מחסניות דיו.
קרדיט צילום: אפסון

לדברי קזויושי יממוטו, נשיא Epson אירופה: "דוח הבחירה הירוקה של Epson מספק ללקוחותינו את ההבטחה כי אנו נוקטים בכל האמצעים הזמינים להשגת קיימות בכל פעולותינו באירופה. קיימות היא בדנ"א שלנו, היא עוברת בכל מה שאנחנו עושים. מדובר בשיפור מתמיד לכל היבט של טביעת הרגל העולמית שלנו, החל בייצור ובהפצה שלנו וכלה בשימוש במשאבים ובהתנהגויות של אנשינו. כל אחד ואחת מאיתנו יכולים לעשות בחירה ירוקה כדי ליצור עתיד בר קיימא יותר עבור כדור הארץ. יש לנו עוד הרבה מה לעשות. הן כעסק והן כפרטים, עלינו להראות שאנחנו מחויבים, אחראים ופועלים בשקיפות מלאה״.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here